Majutusasutuse tingimused

Millised on nõuded Juniper Minivilla broneerimiseks?

Külalised peavad  broneerimiseks vajaliku teabe täielikult täitma, enne kui nad saavad broneerimistaotluse esitada. See teave aitab veenduda, et võõrustajad teavad, keda oodata ja kuidas külalisega ühendust võtta.

Juniper Minivillas nõuded külalistele on järgmised:

Külalised peavad selle teabe täielikult täitma, enne kui nad saavad broneerimistaotluse esitada. See teave aitab veenduda, et võõrustajad teavad, keda oodata ja kuidas külalisega ühendust võtta.

 • Ees- ja perekonnanimi
 • Email
 • Telefoninumber
 • Aadress

Juniper Minivillade külalisstandardid peatumiseks

Check-in

Külalised peaksid kinni pidama varaseimast sisseregistreerimise ajast. Kui soovite sisseregistreerimist teha varem peab see olema heaks kiidetud Juniper Minivillade kontaktisiku poolt.

Check-out

Külastajad peavad väljaregistreerimise tegema broneeringus märgitud ajaks. Kui soovite teha hilisemat check-outi, siis peab see olema heaks kiidetud Juniper Minivillade kontaktisiku poolt.

Külalise autoriseerimine

Külalised peaksid kinni pidama kinnitatud külaliste arvust ehk 2 täiskasvanut maja kohta.

Maja või kuupäevade muutmine

Teie broneeringut saab võimalusel muuta kuni 14 päeva enne saabumist. Selleks võtke ühendust meie klienditoega aadressil info@junipervillas.ee

Broneeringu kuupäevi saab muuta ühe korra 14 päeva enne saabumist ja muudetud kuupäeva ei saa enam muuta ega tühistada.

Ei suitsetamisele

Külalised ei tohi Juniper Minivillades suitsetada. See hõlmab tubaka, kanepi, e-sigarettide jms kasutamist.

Puhtus

Külalised ei tohiks Juniper Minivillat jätta lahkudes olukorda, mis nõuab liigset või sügavat puhastamist (nt: määrdunud vaiba, hallitanud nõude, liigse prügikastiga jne). Koristustasud on mõeldud ainult selleks, et katta tavapärase puhastuse kulud broneeringute vahel (nt pesupesemine, tolmuimeja jne).

Kui oled midagi lõhkunud või kahjustanud, anna kohe majutajale teada. Külastaja kannab vastutust puhkemaja vara kahjustamise eest. Kui peale külastaja lahkumist on kahjustada saanud või kadunud mingi ese, on majutajal õigus esitada selle eest arve!

Tühistamised ja tagasimaksed

 • Tühistamine kuni 14 päeva enne saabumist on 100%* tagastatav.
 • Tühistamine kuni 7 päeva enne saabumist on 50%* tagastatav.
 • Tellimuse tühistamine vähem kui 7 päeva enne saabumist ei kuulu tagastamisele.

NB! Tagasimakse kantakse maksekontole 7-14 tööpäeva jooksul.

 MÜÜGITINGIMUSED

JuniperVillas.ee domeeni omanik on Juniper Villas-OÜ registrikoodiga 16495989, asukohaga Pärnu maakond, Tori vald, Pulli küla, Koolimaja tee 21, 85005. Minivilla 1 ( https://junipervillas.ee/product/maja-1 )  kuulub  ettevõttele Juniper Villas-OÜ ja Minivilla 2 (https://junipervillas.ee/product/maja-2/ )omanikuks on Mini3 OÜ.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehel broneeringut tehes.

Veebilehel müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Vali välja minivilla mida soovid broneerida. Vali sobivad kuupäevad, täida broneerimiseks vajalikud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
 • Läti: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele.
  Leedu: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių Bankas.
  Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästöpankki, OP, POP Pankki, S-Pankki, Säästöpankki.
  Visa/Mastercard krediitkaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebilehe arvelduskontole.

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui olete saanud minivilla tellimuse kinnituse, kuid selgub, et rmaja ei ole teile võimalik pakkuda, siis teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Teenuse kättesaamine: 

Broneeritud maja võtmekarbi info ja kättesaamise juhised saadame kliendile 24h enne saabumist.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebileht vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest 1 aasta jooksul alates asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebilehe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebilehe poole, saates e-kirja aadressile info@junipervillas.ee või helistada telefonil: 53848341

Veebileht vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Info

Asukoht


JUNIPERVILLAS.EE